zeainvent

Vitajte na stránkach Záhradníctva ZEAINVENT a. s. !


TOTÁLNA LIKVIDÁCIA PREDAJNE ZĽAVY 20 až 70 %


Naše záhradníctvo ZEAINVENT a.s., sa nachádza v bývalom majeri na Medziháji, približne 5 km od Trnavy (smer Modra).

Sme stále sa rozvíjajúca záhradnícka firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008.

Zaoberáme sa pestovaním okrasných rastlín a následným veľkoobchodným a maloobchodným predajom výpestkov.

- veľkoodberateľom poskytujeme zľavu 20% na kúpu rastlinného materiálu

( realizátorom okras. záhrad, sadovníckym firmám, záhradným centrám)

 


V našej ponuke nájdete široký sortiment listnatých stromov a krov, ihličnatých a stálozelených drevín, a samozrejme trvaliek. Okrem rastlinného materiálu ponúkame na predaj aj substráty a mulčovaciu kôru.

V roku 2011 sme sa začali viac sústreďovať na pestovanie trvaliek a našu doterajšiu ponuku sme tak rozšírili o pestovanie trvaliek vhodných do polotieňa a tieňa. Náš sortiment sme obohatili o trvalky okrasné listom, (Hosta (asi 85 kultivarov), Heuchera (asi 10 kultivarov),  Heucherella, Tiarella, Polygonatum, Rodgresia a veľa iných druhov).  Daný sortiment pestujeme v 1,5l črepníkoch, čo je zaujímavé najmä pre realizátorov záhrad, ale aj záhradné centrá, pretože rastlina je väčšia, objemnejšia a v záhone sa „nestratí“. Efekt je zaručený hneď po výsadbe a nemusíme rastlinu hľadať v záhone. Náš sortiment neustále dopĺňame a postupne dávame do predaja.

Pri pestovaní kladieme dôraz najmä na kvalitu výpestku a konečnú veľkosť výpestku. Na to, aby sme dosiahli spomínaný cieľ, potrebujeme okrem bežnej starostlivosti okolo danej kultúry samozrejme kvalitný substrát s postupne sa uvoľňujúcim hnojivom. V konečnom dôsledku nám tieto faktory zaručia, že dopestované rastliny sú vitálne na prvý pohľad a vhodné na ďalšie pestovanie u Vás doma v záhone, či v nádobe.

 
Copyright © 2014 zeainvent. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Joomla 1.5 templates